Запитання та вiдповiдi

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Щоб взяти участь в акції, купи акційну продукцію від ТМ SEMKI, знайди код всередині упаковки та зареєструй його на сайті, натиснувши кнопку "Зареєструвати код" та коректно заповнивши всі поля форми. Або надішли SMS з кодом на номер 9100.

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 14 травня 2018 року (00:00) по 13 серпня 2018 року (23:59) включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України (крім АР Крим та зони проведення АТО).

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МЕНІ ПОТРІБНО НАДАТИ ОРГАНІЗАТОРУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКУ?

Переможець для отримання Заохочень має протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати отримання повідомлення про перемогу в Акції направити на e-mail semkipromo2018@gmail.com скан-копії наступних документів:

- власного паспорту громадянина України (сторінки 1-2 обов’язково, сторінки 3 - 6 за потреби, сторінка з реєстрацією);
- власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру;
- довідки про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (у випадку, якщо в паспорті громадянина України зазначено місце реєстрації в АР Крим, м. Севастополь або на території проведення АТО);
- інших документи за запитом Виконавця, зокрема, але не обмежуючись, згоди на проведення фото/відео зйомки в рамках Акції та вручення Заохочень.

Зазначені вище скан-копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання.

Крім того, одночасно з направленням скан-копій вказаних вище, Переможець для отримання Заохочень повинен повідомити Виконавцю дійсну поштову адресу для отримання Заохочення, а саме: поштовий індекс та повну адресу для відправки Заохочення (область, місто/населений пункт, назву вулиці, номер будинку/корпусу/тощо, номер квартири). "

КОЛИ Я ОТРИМАЮ СВІЙ ПОДАРУНОК?

Заохочення відправляються Переможцям в період з 20.05.2018 р. до 31.08.2018 р. виключно після надання Переможцями скан-копій відповідних документів та інформації

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

Номер телефону гарячої лінії: 0-800-500-504. Гаряча лінія працює з 14 травня до 26 серпня включно (з 8:30 до 22:30). Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України.

Реєструй ще більше кодів, щоб збільшити шанси на виграш!
Кожен код - це твій додатковий шанс!